TÜRKÇE

Kurumsal

Hakkımızda

 

Firmamız 1996 yılında Gaziantep merkezli olarak kurulmuştur, 2021 yılında ise merkez İstanbul’ a taşınmıştır. Üretimini ve ticaretini yaptığımız kimyevi madde, hammadde, yardımcı katkı maddeleri, tüm Türkiye ve komşu ülkelere hizmet vermekteyiz.

 

Ana sektörleri; Tekstil, Kozmetik ve Temizlik, Ambalaj, Gıda olan firmamız bu sektörlerin yanı sıra, tarım, halı, deri, poliüretan, inşaat, boya, su, havuz, arıtma, kağıt, metal sanayi, ilaç, agro gibi bir çok sektöre de hammadde ve kimyasal ürün tedariği yapmaktadır.

 

Konusunda uzman ekibimiz, siparişten teslimata kadar müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için gerekli özeni göstererek, müşteri memnuniyeti kavramını gerçekten hissedeceğiniz kurumsal yapı içerisinde, sizlerin ihtiyaç duyduğu her türlü teknik destek ve dökümanı sağlamaktadır.

 

Gaziantep, İstanbul ve Mersin’de bulunan açık, kapalı, iklimlendirilmiş depolarımız ve geniş lojistik ağımızla en kaliteli ürünleri, en kısa sürede, en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktayız.

 

Sektörümüzle ilgili, dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden Ar-Ge bölümümüz, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları yeniliklere yakından destek vermektedir.

 

Firmamız çevre konusundaki hassasiyetini sözde değil, her yıl gerçekleştirdiği kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile yaşayarak göstermektedir.

Rakamlarla

5
Farklı
Şirket
27
Yıllık
Deneyim
40 +
Toplam
Çalışan
20
Kadın
Çalışan
15
Mühendis
Çalışan
18
Ülkeye
İhracat

Partnerlerimiz